بررسی و قیمت ردیاب خودرو تل تونیکا مدل FM2200Q

بررسی و قیمت ردیاب خودرو تل تونیکا مدل FM2200Q
احسان گلشاهی
تاریخ انتشار: 1400/09/20 13:02

بررسی و قیمت ردیاب خودرو تل تونیکا مدل FM2200Q

ردیاب‌های جی‌پی‌اس خودرو از پرکاربردترین نمونه‌ها در انواع جی‌پی‌اس به شمار می‌روند که برای ایجاد امنیت و موقعیت‌یابی خودروها در ناوگان حمل‌ونقل و همچنین خودروهای شخصی بسیار کاربری دارند. انواع مختلفی از ردیاب‌های خودرو در بازار موجود است که بر حسب نیاز و هزینه‌ای که تصمیم دارید به این کار اختصاص دهید می‌توانید هرکدام از آنها را برای خودروی خود خریداری کنید. به‌این‌ترتیب اطمینان خواهید داشت خودروی شما از موقعیت مکانی مناسب و امنیت کافی برخوردار است.

ردیاب خودرو FM2200Q

Teltonika FM2200 که یکی از بهترین نمونه‌های ردیاب جی پی اس در ایران است، شامل یک ترمینال با اتصال GPS و GSM بوده که قادر به تعیین مختصات جسم و انتقال آنها از طریق شبکه GSM به سرور آن است.

این دستگاه برای کاربردهایی که نیاز به مکان‌یابی اشیاء راه دور دارند، کاملاً مناسب است. لازم است بدانید که ردیاب خودرو Teltonika FM2200 دارای ورودی و خروجی های اضافی بوده که به شما امکان می دهد دستگاه های دیگر را بر روی اشیاء از راه دور کنترل و نظارت کنید.

 Teltonika FM2200 همچنین دارای یک پورت USB برای خروجی و پیکربندی NMEA است.

ردیاب خودرو تلتونیکا مدل FM2200Q یکی از محبوبترین و پرفروش‌ترین مدل‌های ردیاب در ایران است. ردیاب‌های تلتونیکا مورد تأیید اتحادیه اروپا بوده و به‌عنوان کامل‌ترین و بهترین ردیاب‌های موجود در بازار به شمار می‌روند.

ردیاب خودرو تلتونیکا مدل FM2200Q درای گارانتی کامل و به مدت ۱۲ ماه بوده و این گارانتی از زمان نصب دستگاه بر روی خودرو آغاز می‌شود. با استفاده از این دستگاه می‌توانید تمامی اطلاعات جغرافیایی خودرو خود را به‌صورت لحظه‌ای دریافت کنید.

این اطلاعات به‌وسیله سیگنال‌هایی که از طریق سیم‌کارت موجود در دستگاه و از طریق ماهواره دریافت و به سرور دستگاه ردیاب ارسال می‌شود. همچنین می‌توان با استفاده از پنل کاربری در هر لحظه و مکانی اطلاعات دقیقی را از محل جغرافیایی خودروی‌تان کسب کنید.


موارد استفاده از ردیاب‌های خودرو

نصب ردیاب خودرو تلتونیکا مدل FM2200Q بر روی خودرو میتواند در بسیاری از موارد کمک‌کننده باشد. مدیریت تردد و سرعت خودرو، همچنین عدم امکان سرقت از مهم‌ترین موارد استفاده از ردیاب‌های خودرو به شمار می‌روند.

استفاده از این ردیاب‌ها می‌تواند این امکان را برای شما فراهم کند که خودرو را با خیالی راحت پارک کرده و به کارهایتان رسیدگی کنید.


جلوگیری از سرقت خودرو

مهم‌ترین و اصلی‌ترین کاربری در ردیاب‌های خودرو پیداکردن خودروهای سرقت شده است. در صورت استار زدن خودرو و یا حرکت آن، پیامی از ردیاب به سرور ارسال شده و مالک را از احتمال سرقت خودرو آگاه می‌سازد.

در صورت سرقت خودرو نیز می‌توانید موقعیت دقیق مکانی که خودرو در آن قرار دارد و یا در حال حرکت است را بر روی نقشه دیجیتالی دریافت کنید. به‌این‌ترتیب تا میزان زیادی از سرقت‌های خودرو جلوگیری می‌شود.


ردیابی خودروهای ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای

مدیریت و مراقبت خودروهای ناوگان جاده‌ای درحالی‌که در مسیر و جاده هستند نمی‌تواند کار آسانی باشد. رسد لحظه‌ای این خودروها می‌تواند فواید زیادی را برای مالکان و صاحبان خودروها به همراه داشته باشد.

استفاده از ردیاب خودرو تلتونیکا مدل FM2200Q در این خودروها میتواند مدیریت آنها را بسیار آسان‌تر کند.

شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز به‌راحتی از موقعیت جغرافیایی خودرو آگاه شوید و در صورت هرگونه توقف و یا تغییر مسیر از آن باخبر شوید.

همچنین با استفاده از این ردیاب‌ها می‌توانید نقشه تعیین شده‌ای را از مسیرهای تردد، سرعت و.. در اختیار رانندگان بگذارید. به‌این‌ترتیب راننده نمی‌تواند از مسیر موردنظر شما خارج شده و یا از سرعت قانونی تجاوز کند.


وقتی خودرو را به فرزندتان می‌سپارید

بسیاری از نوجوانان پس از دریافت گواهینامه علاقه‌مندند با خودرو، رانندگی کنند. این امر سبب نگرانی والدین می‌شود. با استفاده از ردیاب خودرو تلتونیکا مدل FM2200Q میتوانید مسیر تردد و همچنین میزان سرعت فرزندتان را تحت کنترل داشته باشید تا زمانی که به طور کامل رانندگی را بیاموزد.


فواید ردیاب‌های خودرو

باتوجه‌به افزایش‌های روزافزون در قیمت تمامی اجناس و مخصوصاً قیمت خودرو، توجه به حفظ امنیت و فراهم‌آوردن این امنیت امری ضروری است. در نتیجه استفاده از یک ردیاب مناسب، قوی و کاربردی می‌تواند اموال و سرمایه‌های شما را حفظ کرده و آنها را در امنیت قرار دهد.

ردیاب خودرو تلتونیکا مدل FM2200Q دارای فواید و قابلیتهای بسیار کاربردی است. این قابلیت‌ها می‌توانند در موارد حساس به شما کمک کنند. برخی از مهم‌ترین قابلیت‌های این ردیاب‌ها عبارت‌اند از:

اندازه مناسب

ردیاب خودرو تلتونیکا مدل FM2200Q در اندازههای بسیار کوچکی طراحی می‌شوند. به‌این‌ترتیب زمانی که خودرو در معرض سرقت قرار می‌گیرد، سارق نمی‌تواند ردیاب را ببیند. همچنین اندازه کوچک این ردیاب‌ها به شما این امکان را می‌دهد که ردیاب را در هر نقطه‌ای از خودرو پنهان کنید.


خاموش شدن خودرو در زمان سرقت

یکی دیگر از مزایای استفاده از ردیاب خودرو تلتونیکا مدل FM2200Q امکان خاموش‌کردن خودرو از راه دور است. به این وسیله می‌توانید خودروی خود را در هر شرایطی از راه دور خاموش کنید.

در نتیجه سارق ناکام مانده و خودرو را رها می‌کند. به‌وسیله نقشه دیجیتالی ردیاب نیز می‌توانید محل جغرافیایی دقیق خودرو را به‌سرعت بیابید.


هشدار به راننده

ردیاب‌های خودرو این قابلیت را دارند که در صورت عدم رعایت دستورالعمل‌های تعریف شده برای ردیاب، به راننده هشدار بدهند. پس در نتیجه در صورت سرعت بالا در رانندگی و یا انحراف از مسیر اصلی، ردیاب هشدارهایی به سرور ارسال می‌کند همچنین آلارم‌هایی نیز برای راننده به صدا درمی‌آیند.


قیمت ردیاب خودرو تلتونیکا مدل FM2200Q

ردیاب‌های خودرو تلتونیکا مدل FM2200Q دارای امکانات فراوانی هستند و تعداد این امکانات می‌تواند در تعیین قیمت این ردیاب‌ها تأثیرگذار باشد. از جمله امکانات ردیاب خودرو تلتونیکا مدل FM2200Q

می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

امکان شنود صداهای داخل خودرو

قابلیت تعیین و تعریف سرعت مجاز برای خودرو

تعیین محدوده جغرافیایی برای تردد

خاموش‌کردن خودرو در هر نقطه‌ای تنها با ارسال یک پیامک

امکان ردیابی خودرو با نقشه دیجیتال

آنتن‌دهی در تمامی مناطق

داشتن باتری بک‌آپ

ارائه گزارش تعویض روغن خودرو

ارائه گزارش میزان مصرف سوخت خودرو

مسیریابی

ارسال پیامک هشدار در صورت قطعی برق خودرو

ارسال پیامک هشدار در صورت خروج از محدوده جغرافیایی

در نهایت تعداد قابلیت‌ها در ردیاب خودرو تلتونیکا مدل FM2200Q قیمت نهایی را تعیین خواهد کرد. به طور میانگین قیمت ردیاب خودرو تلتونیکا مدل FM2200Q در حدود 2200میلیون تومان است.

 

 

 


بررسی و قیمت ردیاب خودرو تل تونیکا مدل FM2200Q ردیاب خودرو تلتونیکا FM2200Q تلتونیکا FM2200Q قیمت تلتونیکا FM2200Q Review and price of Tel Tonika car tracker model FM2200Q Tel Tonika FM2200Q car tracker Tel Tonica FM2200Q Price of Teltonica FM2200Q