چرا به ردیاب شخصی نیاز داریم؟

چرا به ردیاب شخصی نیاز داریم؟
مرتضی اسکندری
تاریخ انتشار: 1400/08/02 13:01

تخصص ما در این زمینه هاست

Logistic & Fleet Management

لجستیک و مدیریت ناوگان

Enterprise Asset Management

مدیریت دارایی های سازمانی

Customer Relationship Management

سیستم ارتباط با مشتری

Enterprise Resource Planning

سیستم برنامه ریزی منابع سازمان

Human Resources Management

مدیریت منابع انسانی

Learning Management System

سیستم مدیریت یادگیری

Tender System

سیستم مناقصات

Supplier System

سیستم تامین کنندگان

چرا به ردیاب شخصی نیاز داریم

دلایل اصلی که شما نیاز به خرید ردیاب GPS خودرو دارید. با استفاده روزافزون از فناوری، اطلاعات نیز متحرک شده است. دسترسی به برخی از برنامه‌های کامپیوتری در کف دست شماست.  یکی از این کاربردها برای تلفن‌های همراه، ردیابی خودروها از طریق فناوری GPS است. این سیستم‌ها از فناوری جدید استفاده کرده و از خودروها در برابر سرقت محافظت می‌کنند. همچنین ثابت شده است که این دستگاه، راهنمای بسیار بهتری برای راهنمایی به هر مکانی از هر نقطه از جهان است.

 

استفاده از ردیاب شخصی

بسته به مدل خودرو و مارک ردیاب، ردیاب‌های GPS را می‌توان در هر نقطه در داخل خودرو متصل کرد یا به یک پورت تشخیصی OBDII متصل شد.

درهرصورت، دستگاه نیاز به اشتراک ماهانه هر شبکه تلفن همراه دارد تا بتواند داده‌ها را به دستگاه دیگری مانند رایانه، لپ‌تاپ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند ارسال و دریافت کند.

کاربران می‌توانند موقعیت وسیله نقلیه را در زمان واقعی مشاهده کنند و همچنین نشانگرهای کلیدی دیگری مانند سرعت و مسافت طی شده روی خودرو را ارائه می‌دهند.

برخی از دستگاه‌ها یادآوری‌هایی را ارسال می‌کنند و می‌توانند کدهای مشکل موتور را بخوانند و عملکرد آنها را افزایش دهند.

دلایل خرید ردیاب شخصی

اگر وسیله نقلیه شما گران است و در معرض خطر سرقت است، به ردیاب GPS خودرو نیاز دارید. حتی با وجود بیمه خودرو، ممکن است تحت پوشش سرقت قرار نگیرید.

ردیاب ماشین GPS راه‌حل بسیار بهتر و ارزان‌تری است. ردیاب یک بررسی امنیتی کامپیوتری روی خودرو ارائه می‌دهد و به‌روزرسانی‌های مکرر را در مورد مکان خودرو برایتان ارسال می‌کند.جلوگیری از سرقت

 اتومبیل‌های دارای ردیاب GPS دارای سیستم قفل متمرکز هستند که به قفل‌کردن تمام عملکردهای خودرو از طریق کنترل مرکزی کمک می‌کند.

 در صورت سرقت خودرو، می‌توانید از شرکت ردیاب GPS کمک بگیرید و تمام ویژگی‌های داخل خودرو را قفل کنید تا سارق نتواند از خودرو پیاده شود و توسط نیروهای انتظامی دستگیر شود.

ردیاب دارای باتری‌هایی است که می‌توان آنها را به‌راحتی شارژ و برای مدت‌زمان طولانی استفاده کرد؛ بنابراین، هزینه‌های تعمیر و نگهداری برای ردیاب بسیار کم است که آن را به گزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه برای هرکسی تبدیل می‌کند.

برای کسانی که معمولاً تنها سفر می‌کنند و مجبورند از جاده‌های خلوت و کنارگذرها عبور کنند، ردیاب ماشین GPS اطمینان می‌دهد که کسی همیشه می‌داند کجا است. آنها می‌توانند آرامش داشته باشند و بدانند

که اگر بدون خدمات تلفن همراه دچار مشکل شوند، اعضای خانواده یا کارفرمایان آنها می‌دانند کجا هستند و کمک می‌فرستند.رفتار رانندگی صحیح

 والدین می‌توانند ردیاب GPS را بر روی ماشین نوجوان خود نصب کنند تا رفتار رانندگی آنها را زیر نظر داشته باشد و هرکجا که لازم است او را بررسی کنند. این همچنین به آنها کمک می‌کند تا با بررسی تاریخچه سفر و سایر نشانگرهای خودرو، بنزین را هدر ندهند.

برای به‌دست‌آوردن حداکثر سود از سیستم ردیابی ماشین GPS ، لازم است که روی یک ردیاب اتومبیل GPS باکیفیت خوب سرمایه‌گذاری کنید.

ردیاب‌های GPS خودرو توسط بسیاری از افراد استفاده می‌شود و همچنین ابزار مفیدی برای مدیران تجاری محسوب می‌شوند. این ردیاب‌ها به آنها امکان می‌دهد ناوگان خود را مدیریت کرده، فرایندها را بهینه کرده و کارایی مشاغل را افزایش دهند. ردیاب پیگیری حرکات شخص یا خودرو را آسان می‌کند.

ردیاب برای مشاغل

هنگامی که ایمنی پرسنل شما در خطر است - به‌ویژه در مناطق دورافتاده یا خطرناک - شما نیاز به یک راه مطمئن برای برقراری ارتباط دارید. هنگامی که وسایل ارتباطی استاندارد در دسترس نیست، ردیاب شخصی موقعیت مکانی و پیام‌رسانی را برایتان ارائه می‌دهد.

طراحی سبک و مقاوم این ردیاب‌ها می‌تواند شرایط محیطی شدید را تحمل کند - مکان‌یابی، ردیابی و ارتباط با پرسنل و دارایی‌ها، صرف‌نظر از جایی که آنها هستند را آسان می‌کند.ردیاب GPS  ماشین چه‌کار می‌کند؟

ردیاب GPS برای ماشین شما یک دستگاه کوچک است که به خودرو شما متصل می‌شود و از GPS (سیستم موقعیت‌یابی جهانی) برای تعیین موقعیت مکانی خودرو استفاده می‌کند.

بسته به نوع ردیاب، ممکن است ویژگی‌های دیگری نیز داشته باشد که بر سلامت کلی و عملکرد خودرو نظارت می‌کند، سرعت و سایر عادات رانندگی را پیگیری می‌کند و حتی در صورت جابه‌جایی یا دست‌کاری خودرو، هشدارهایی را برای شما ارسال می‌کند.

در هر زمان مشخص کنید وسیله نقلیه شما کجاست

وظیفه اصلی ردیاب خودرو GPS ارائه موقعیت مکانی خودرو است. شرایط زیادی وجود دارد که می‌تواند عملکرد مفید این دستگاه را نشان دهد.

به‌عنوان‌مثال، اگر به محل پارک می‌روید و خودروی خود را ازدست‌داده می‌بینید، می‌توانید از ردیاب GPS خود برای بررسی بکسل بودن آن استفاده کنید. یا، شاید همسر یا نوجوان شما قرار بود یک ساعت پیش در خانه باشد و می‌خواهید بدانید آنها کجا هستند.

در مواقع اضطراری کمک بگیرید

دریافت سریع کمک در مواقع ضروری مهم‌ترین مزیت ردیاب GPS است. در صورت گیرافتادن یا تصادف، با دستگاه ردیابی خودرو، می‌توانید به پرسنل اورژانس دقیقاً محل اقامت خود را اطلاع دهید. این امر به‌ویژه درصورتی‌که در منطقه‌ای ناآشنا هستید بسیار مهم است.